Bezpieczeństwo zakupów

W trosce o Twoje bezpieczeństwo i satysfakcję, na każdym etapie zakupów w Naszym Sklepie dbamy o zachowanie najwyższych standardów.

Bezpieczeństwo oferty

Wszystkie nasze produkty pochodzą bezpośrednio od producenta, są orginalnie zapakowane, co gwaratuje twoją pełną satysfakcję z ich jakości. Jeżeli jednak zdecydujesz się zwrócić zamówione produkty, pamiętaj, że możesz to zrobić w ciągu 14 dni, bez podania przyczyny.

Data przydatności do spożycia każdego produktu wynosi minimalnie 6 miesięcy, dlatego bezpiecznie możesz zrobić zapasy w Naszym Sklepie na dłużej!

Bezpieczeństwo dostaw

Ubezpieczamy wszystkie nasze przesyłki do pełnej kwoty ich wartości, żeby nasi Klienci czuli się bezpiecznie, nawet w obliczu wszelkich nieprzewidzianych okoliczności, na które nie mamy wpływu.

Bezpieczeństwo składania zamówień

Korzystamy z certyfikatu SSL, który zabezpiecza wszystkie podawane przez Ciebie dane przed przejęciem przez osoby niepowołane.

Wystawcą certyfikatu jest firma RapidSSL

Jeżeli zdecydujesz się na przedpłatę, Twoje płatności realizuje nasz partner - Dotpay.pl - legalny, nadzorowany przez NBP operator.

Ochrona danych osobowych

Usługodawca zarejestrował zbiór danych udostępnianych przez Usługobiorcę w rejestrze prowadzonym przez Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (GIODO).

Jeśli jakakolwiek funkcjonalność naszego sklepu budzi Twoje wątpliwości - podziel się nimi:

Jesli jakakolwiek funkcjonalność naszego sklepu budzi Twoje wątpliwosci - podziel się nimi:

Formularz

Płatności obsługuje

Bezpieczeństwo zapewnia

Aktualnie pokazujemy tylko produkty dostosowane do wybranego wieku dziecka

W dowolnym momencie możesz zmienić ten wybór klikając (x) lub wybierając inny wiek z menu.

zamknij