O sklepie

Sklep internetowy z jedzeniem dla Twojego Dziecka musi spełniać najwyższe standardy jakości, dlatego bezkompromisowo podchodzimy do procesów magazynowania, pakowania oraz dostawy. Odpowiednią więdzę i doświadczenie w tym obszarze zbieraliśmy przez blisko 7 lat - prowadząc jedną z największych w Polsce aptek internetowych. Dziś sklep mamyzakupy.pl prowadzimy pod opieką farmaceutów z AptekaDziecka.pl.

Szybko się przekonasz, że każdy nasz produkt ma wyczerpujący, przejrzysty opis, łatwo sprawdzisz jego skład i przeznaczenie dzięki przemyślanej strukturze kategorii produktów. Dzięki temu możesz sprawnie i świadomie wybrać posiłki najlepsze dla Twojego Dziecka.

Jesteśmy dumni, że udało nam się stworzyć dla Ciebie najnowocześniejszą na rynku, dedykowaną platformę handlową i w trosce o Twój komfort zakupów – z pasją stale ją rozbudowujemy i udoskonalamy.

Ty odpowiedzialnie troszczysz się o swoje Dziecko, a my rozumiemy odpowiedzialność, która spoczywa na nas! Cieszymy się, że mamy Twoje zaufanie!

Będziemy wdzięczni, jeśli podzielisz się Swoją satysfakcją z innymi Rodzicami!

Płatności obsługuje

Bezpieczeństwo zapewnia

Aktualnie pokazujemy tylko produkty dostosowane do wybranego wieku dziecka

W dowolnym momencie możesz zmienić ten wybór klikając (x) lub wybierając inny wiek z menu.

zamknij